Érkezés 8 órától, kezdés 9-kor, befejezés 17 órakor.
Jelentkezem“Tapasztalt és aktív waldorf pedagógusok vagyunk, akik a dráma-, képzőművészetek, és a kézművesség gyógyító minőségét tartjuk szem előtt mindennapi munkánk során. Semmit nem készítünk öncélúan, minden alkotást tevékenységbe, történetbe ágyazunk. Fontos célkitűzésünk az is, hogy a ránk bízott gyermekekkel együtt úgy éljük meg az alkotás örömét, hogy abban csapatként is együttműködjünk, szerepet kapjon egymás segítése, elfogadása. Amit ígérhetünk: a természethez való kapcsolódás, a játékosság, az élményközpontúság hangsúlya.”
A hét tematikája a cirkusz köré épül. Tervezünk egy nagy közös festés/árnykép alkotást, melyet folyamatosan alakítunk közösen a hét során, de minden nap egyéni munkát is végeznek a gyerekek.
Természetes-, illetve újrahasznosított anyagokat használunk a zsonglőr eszközök (ördögbot, meteor), hangszer (zúzoló), kis színházi kellékeink (kavics szobrok, mozgó pohárkép) elkészítése során, melyet a gyerekek a hét végén haza is vihetnek magukkal. Az elkészült munkákat minden alkalommal ki is próbáljuk, használatba vesszük: zsonglőrködünk, kavicsszínházat, kisvideót készítünk csoportokban, illetve közösen. Milyen eszközök használatát gyakoroljuk? A fűrész, a satu, a ragasztó pisztoly, az olló, az ecset, a tű mindennapi társunk lesz. Segítségükkel a nagymozgásokat és a finomabb mozgásokat is gyakorolhatják a gyerekek.
A kézügyesség fejlesztésén kívül szeretnénk egyensúlyérzéküket, bátorságukat is kihívás elé állítani. Csapatmunkában kipróbálhatják a slackline, a kötelek nyújtotta izgalmas lehetőségeket is. A hetet egy közös gálaműsorral zárjuk, ahol az elkészült játékokat, alkotásokat be is mutatjuk a saját kezűleg készült hátterünk előtt.
Egy-egy napot mindig játékos ráhangolódással, valami közös tevékenységgel kezdünk. Ezt követi az egyéni vagy kis csoportos alkotás. Ebéd után beszélgetéssel és játékkal pihenünk egy kicsit, majd folytatjuk a munkát és gyakorlunk, készülünk az alkotásaink bemutatására. A napot egy visszatekintéssel zárjuk.
Díj: 45.000 ft/fő, testvérkedvezmény: 42.700 ft/testvér A jelentkezés a táborok feltöltéséig folyamatos, utána várólistára lehet jelentkezni.
Jelentkezni online jelentkezési lapunk kitöltésével és a kiválasztott tábor díjának átutalásával
lehetséges. (A jelentkezési lap kitöltése után megerősítő emailt küldünk, amely tartalmazza majd a tábordíj átutalásával
kapcsolatos tudnivalókat is.)
Banki adatok: Név: Világszép Alapítvány Bankszámlaszám: 11600006-00000000-81491836
Az utalás közleményébe a gyermek és a tábor nevét kérjük beírni. Köszönjük! Jelentkezésed a tábor díjának befizetésével válik
érvényessé. Táborozóink a Létra Klub szeptemberi foglalkozásaira való jelentkezésnél elsőbbséget élveznek!
Kitöltöm a jelentkezési lapot
Érkezés, távozás: táboraink 8.30 illetve 9.00 órakor kezdődnek és 16.30 és 17 órakor fejeződnek be, az egyes táborok napirendjét
részletes leírásuknál pontosan feltüntettük. A gyerekeket már 8 órától tudjuk fogadni.
sA táborokban napi háromszori étkezést: meleg, kétfogásos ebédet és hideg tízórait, valamint uzsonnát biztosítunk a gyerekeknek.
A maximum létszám 16 fő, akikről két táborvezető és egy asszisztens gondoskodik.
A program szervezése során messzemenőkig figyelembe vesszük a járványügyi helyzetet, és a táborokat kizárólag abban az esetben rendezzük meg, ha a közegészségügyi helyzet és a vonatkozó rendelkezések ezt teljes biztonsággal lehetővé teszik. A táborok során kiemelten figyelünk a résztvevők biztonságára. Az épületet folyamatosan fertőtlenítjük, takarítjuk és kiemelt figyelmet fordítunk a táborvezetők személyes higiéniájára. A mellékhelyiségekben fertőtlenítő kézmosót és papír kéztörlőt biztosítunk, a foglalkozások, kül- és beltéri programok során folyamatosan ügyelünk a megfelelő higiénia fenntartására (kézfertőtlenítésre, kézmosásra).